דיוידשילד – ביטוח בריאות בינלאומי לישראלים בחו"ל מבית פספורטקארד

ישנה בשורה מרגשת בעולם הביטוחים, והיא נוגעת לעובדה שנכון לשנת 2020, דיוידשילד הפכה להיות המבטחת הישירה בעצמה. כתוצאה מכך, דיוידשילד אינה זקוקה יותר לבטח דרך הפניקס. כל המידע העדכני ל-2020:

החל משנת 2011, החלה לפעול בישראל חברת פספורטקארד. החברה העניקה לרוכשי הביטוח בישראל הטבה ייחודית בצורה של כרטיס אשראי מגנטי. אותו כרטיס אשראי מגנטי היווה קיקר לא רע בכלל עבור החברה, שמבחינתה הציגה סוג של שירות חדש עבור מבוטחיה. בעוד שבקלות ניתן לטעות ולחשוב כי מדובר בגימיק שיווקי גרידא, המציאות היא ממש לא ככה. כל הפרטים לגבי דיוידשילד – ביטוחי בריאות בינלאומיים מבית פספורטקארד.

 

פספורטקארד : שירותי ביטוח חדשים עם כניסה לשוק הישראלי

חברת פספורטקארד השיקה בשנת 2011, עם כניסתה לשוק הישראלי בעולם הביטוחים, קיקר ייחודי בצורה של כרטיס אשראי מגנטי. אותו כרטיס אשראי למעשה שימש ישראלים אשר נופשים בחו"ל למטרות של תשלומים על שירותים רפואיים במקרה הצורה. לא פעם, אנשים רוכשים ביטוחי בריאות ומטיילים בחו"ל תוך תחושה כי אם יקרה חלילה משהו כמו חולי אשר תופס את האדם, התשלומים יטופלו על ידי חברת הביטוח במיידי.

בפועל, התמונה היא אחרת לחלוטין ולא הרבה אנשים מודעים אליה. במקרים שבהם אדם נזקק לשלם על שירותים וטיפולים רפואיים, והוא אכן מבוטח בביטוח בריאות בינלאומי, ברוב הכמעט מוחלט של המקרים אותו אדם יצטרך לשלם מכיסו הפרטי את הטיפולים הרפואיים שהוא מקבל. לאחר מכן ובסיום הטיפולים (או תוך כדי הטיפולים), יהיה אפשרי לתבוע את כספי הטיפולים הרפואיים מחברת ביטוח. זאת, כמובן בהנחה שאותו אדם אכן היה מבוטח בביטוח בריאות בינלאומי.

 

ביטוח בריאות: מה הם עיקרי השירות?

כשחברת פספורטקארד הציגה בשנת 2011 את הכרטיס אשראי הבינלאומי שבאמצעותו ניתן לשלם טיפולים רפואיים במקום לשלם אותם מהכיס הפרטי, התחושה הייתה של מגמת שינוי בעולם הביטוחים. היה נדמה שחברות ביטוח אחרות יואילו ללכת בדרך זו שחברת פספורטקארד התוותה בעולם הביטוחים. יחד עם זאת, לא כך המצב ונכון לשנת 2020, חברת פספורטקארד היא עדיין בין החברות הבודדות אשר מספקות את השירות הייחודי הזה בעולם הביטוחים בישראל.

עיקרי השירות של חברת פספורטקארד הם כיסוי רפואי כמו ביקור רופא, בדיקות תקופתיות ובדיקות שגרתיות, בדיקות התפתחות עבור ילדים, ניתוחים והשתלות, מחלות קלות וקשות, אשפוז ועוד. נוסף על הכיסוי הרפואי, מבוטחי חברת פספורטקארד נהנים גם מייעוץ טלפוני ללא עלויות נוספות.

 

תמיכה בחזרה זמנית או מלאה לישראל למבוטחי החברה 

אולי הכי חשוב, חברת פספורטקארד למעשה מספק את השירות של תמיכה בחזרה זמנית או מלאה לישראל. אם חזרתם לארץ בעקבות מצב קיצון כזה או אחר, או בעקבות חלילה חולי, במקרים רבים אתם לא תהיו זכאים לטיפולים רפואיים באופן מיידי.

לכן, ביטוח הבריאות שתרכשו דרך פספורטקארד יהיה תקף גם בישראל, כך שתוכלו לקבל את הטיפולים הרפואיים הנדרשים ובכל מקום. צריכים ייעוץ נוסף? החברה ממתינה לפנייתכם בכדי להתאים לכם ביטוח בריאות בהתאמה אישית.

בהצלחה!

מבוטחים